НАШІ ЗАХОДИ

Вечір буди проводиться двічі на місяць або частіше. Цього дня не проводяться жодні заходи. В буді панує невимушена атмосфера і відбувається звичайна неформальна діяльність.

Наукові читання – це непланові зустрічі з цікавими фахівцями різних галузей науки і культури. Таким науковцям і фахівцям пропонується прочитати корпорантам цікавий реферат на актуальну тему і подискутувати.

Вітальний вечір – це зустріч старих і нових членів товариства. Запрошуються також члени дружніх товариств. Захід розглядається переважно як комунікаційний. На цей вечір запрошуються ще й нові кандидати на вступ у товариство.

Активний відпочинок товариство проводить за бажанням його членів. Вони можуть зібратися, щоб пограти у футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, сходити у спортивний зал, до басейну, вирушити у похід, покататися на ковзанах чи з’їздити на екскурсію у інше місто тощо. Варіантів спортивних занять безліч як влітку, так і взимку. Головне – інтерес студентів до активного способу життя.

Кнайпа – це класична форма студентської традиції. З одного боку проста кнайпа це легка бесіда з наповненою гальбою пива, співом студентських пісень, спонтанними жартами. Натомість Святкова кнайпа – це найсерйозніший планований семестровий захід. Така кнайпа поділяється на дві частини: офіційну і неофіційну. Перша є програмною, друга – довільною. У кнайпі беруть участь не лише члени корпорацій, а і студенти, які цікавляться товариством. Слушними програмними пунктами її є: Рецепція, Буршунґ, Брандерунґ, Філістерунґ, надання почесної стрічки.

Комерс – вища форма студентського свята. За схемою проведення цей захід відповідає святковій кнайпі, однак носить більш урочистий характер і розміри. Проводиться в особливих випадках і у великих приміщеннях і охоплює значно більше учасників.

Рецепція – це церемонія пробне включення студента-новачка до лав товариства. Проводиться після певного випробувального терміну та невеликої співбесіди вкінці семестру.

Брандерунґ – отримання студентом-новачком після першого семестру перебування у товаристві статусу наближеного до повноправного члена академічного товариства – статусу бурша. Церемонія проводиться під час офіціуму Випалювальної кнайпи або в інофіціумі чи наприкінці іншої кнайпи.

Буршунґ – це церемонія на якій студент (фукс) набуває статус повноправного члена академічного товариства – статус бурша. Відбувається процедура лише після успішного складання ним буршівського іспиту і написання заяви на вступ у товариство. Проводиться в кінці семестру.

Філістерунґ – це церемонія переходу активного члена товариства у філістри, після завершення навчання в університеті.

День заснування корпорації: 02.09.1997.

День заснування університету: 04.10.1875.

День міста: 08.10.1408.